Clock 0.0.0 - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Date and time settings
fr: Paramètres date et heure

en: Title
fr: Titre

en: Time
fr: Heure

en: Alarms
fr: Alarmes

en: Alarm
fr: Alarme

en: _Set the time and date:
fr: _Paramétrer la date et l'heure :

en: Date:
fr: Date :

en: Time:
fr: Heure :

en: Timezone:
fr: Fuseau horaire :

en: Clock
fr: Horloge

en: Duration
fr: DurÃ©e

en: Timers
fr: Comptes Ã  rebours

en: Timer
fr: Compte Ã  rebours

en: Error
fr: Erreur
